فارس تایپ به عنوان گروه اجرا کننده خدمات در زمینه های ترجمه آنلاین، تایپ و تحقیق، در برابر کاربران گرامی، متعهدیم که:
۱. مطابق با هزینه،کیفیت و زمان تعیین شده برای تحویل سفارش عمل کنیم.
۲. سفارش پذیرفته شده را در زمان مقرر تحویل دهیم.
۳. درصورت بروز هر مشکلی در تحویل سفارش، ما موظفیم به اطلاع کاربر برسانیم.
۴. درصورت بروز بلایای طبیعی، مشکلات مربوط به هاستینگ، قطعی اینترنت و از این قبیل اتفاقات، ما هیچگونه مسئولیتی در قبال به موقع انجام ندادن وظایف و تعهدات خود نداریم.
۵. پس از بستن قرارداد بین فارس تایپ دات آی آر و کاربر محترم، ما مسئولیتی در برابر اعلام تغییرات جدید از جانب شما نخواهیم داشت و با توافق طرفین، تغییرات صورت می پذیرد.
۶. فارس تایپ دات آی آر محتوای سفارشات را بررسی نمی نماید و تمامی مسئولیت آن برعهده شما می باشد.
۷. مدیران فارس تایپ دات آی آر و کلیه همکاران و اپراتورهای سایت، متعهد و موظف به امانت داری می باشند.
۸. کلیه حقوق مادی و معنوی سفارشات متعلق به کاربر می باشد و فارس تایپ دات آی آر حق استفاده از آنها را ندارد.
۹. تمامی سفارشات دارای ضمانت ۷۲ ساعته می باشند و چنانچه کاربر محترم  نسبت به کیفیت و کمیت آن اعتراضی داشته باشد، ما موظف به بررسی و رفع اشکالات بدون دریافت هیچ هزینه ای می باشیم. رفع هرگونه ایراد از سفارش، پس از زمان ذکر شده مشمول هزینه خواهد شد.
۱۰. در صورتیکه تحویل سفارش بیش از ۴۸ ساعت به تعویق بیفتد، فارس تایپ دات آی آر موظف به پرداخت جریمه به میزان ۲۵ درصد مبلغ کل قرارداد می باشد.

تعهدات کاربر:
۱. واریز پیش پرداخت توسط کاربر، به معنای پذیرش موارد درج شده در فاکتور سفارش است و کاربر محترم موظف به پرداخت مبلغ باقیمانده در زمان تعیین شده می باشد.
۲. ارتباط میان کاربر و مترجم، محقق و تایپیست، از طریق سایت صورت می پذیرد. بنابراین برای رعایت حقوق گروه ما، کاربر حق ندارد اطلاعات تماس را در اختیار همکاران ما بگذارد. درصورت مشاهده اینگونه موارد، حساب کاربری شما، بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد و قرارداد لغو می شود.

شرایط لغو قرارداد:
۱.درصورت اعلام فارس تایپ دات آی آر، از طریق پست الکترونیکی، تلفن و یا پیامک، قرارداد لغو خواهد شد. درصورت لغو قرارداد از جانب ما، کلیه مبلغ به کاربر بازگردانده می شود.
۲.درصورت صلاحدید کاربر، امکان لغو قرارداد وجود دارد. مراتب باید از طریق سیستم پیام دهی سایت، تماس تلفنی ویا پشتیبانی سایت، در روزها و ساعات اداری، به اطلاع ما برسد. درصورت لغو قرارداد از جانب کاربر، هزینه سفارشات انجام شده تا لحظه لغو سفارش به همراه ۱۰ درصد خسارت، از کاربر دریافت می شود و باقیمانده مبلغ به همراه سفارشات انجام شده به وی بازگردانده می شود.